Крамниця ” У Миколи” знаходиться в ресторані “Голодний Микола” на вул.Стрийській, 352, поруч з ТРЦ “King Cross Leopolis”.

Крамниця сподобається всім шанувальникам екологічних місцевих продуктів. Тут можна придбати традиційні львівські ковбаси, шинки, шпондерки від “Екотатка”, виготовлені фермерами Львівщини та Закарпаття сири, соуси та маринади від кухарів ресторанів “Голодний Микола” та “Кумпель”. Також в асортименті крамниці є солодощі: різноманітні варення, печива, чоколядки, а ще “Львівські андрути”.

З напоїв крамниця пропонує гостям живе, нефільтроване, непастеризоване пиво “Кумпель” (Кумпельова пивоварня знаходиться у кількох метрах), найдавнішу львівську горілку від “Бачевських”, елітні українські вина “Колоніст”, Самбірський квас, соки “Галіція” та багато іншого.

Для львів’ян та туристів – великий вибір сувенірів, присвячених як тематиці ресторану “Голодний Микола”, так і Львову та Галичині загалом. Футболки, фартухи, парасолі, посуд, гастрономічні сувеніри – до кольору до вибору.

webIMG_7576-min

webIMG_7584-min

webIMG_7634-min

webIMG_7655-min

webIMG_7675-min

webIMG_7702-min

webIMG_7769-min

webIMG_7784-minЛьвів, вул.Стрийська, 352
Години роботи: 12.00 – 22:00