IMG_3218-3000

Сьогодні ресторан-пивоварня «Кумпель» відзначає свій ювілейний день народження  –  10 років від дня відкриття своїх дверей для гостей та поціновувачів пива і галицької кухні. Спеціально до цього свята шість відомих львівських митціврозробили авторські етикетки для колекції крафтового пива Кумпель.

У святкову колекцію до дня народження ресторану-пивоварні «Кумпель» потрапили шість крафтових сортів пива, які найбільше прийшлись до смаку поціновувачам пива. Це – Porter, EnigmaIPA, Mosaic, IPA світлий, HoppyLager, RyeStout. Художній образ кожного крафтового пива пропрацював митець і передав тим самим своє бачення пивної культури нашого міста через призму своєї творчості. Над колекційними етикетками працювали – Юрій Кох, Володимир Костирко, Іван Турецький, Олександр Войтович, Євген Равський, Олег Денисенко. Тож кожна з етикеток має свій митецький характер та художню цінність.

«Кругла дата «Кумпеля», що артистично поєднує пивну і міську культуру, надихнула відомих львівських художників на створення авторських етикеток до ювілейного пива. Шість талантів втілились у шість ракурсів львівської атмосфери – унікального міксу творчого союзу історії, мистецтва і пива», –  історик мистецтва Наталія Космолінська щодо цього мистецького задуму.

Святкування дня народження ресторану-пивоварні «Кумпель» відбуватимется у «закритому» форматі сьогодні з 18:00 до 22:00. Тож, сьогодні ресторан працюватиме до 18:00, але ж 22:00 ми вас знову чекаємо на гальбу кумпельового.

Кумпель 10 років

 

Share

Поки коментарів нема

You can be the first one to leave a comment.

Напишіть відгук