www_Mozart

Між Львов і Віднем часто проводять паралелі і вони не обмежуються лише архітектурою та історичними моментами. Наше місто, як і австрійська столиця, пишається також тим, що в тут свого часу жив і працював «свій» Моцарт – Франц Ксавер Вольфганг. А 26 липня Львів гучно святкує день народження знакового для міста композитора.

І вже у цю середу на терасі Ресторації Бачевських львів’яни та гості міста матимуть змогу насолодитися неперевершеними творами Франца Ксавера та його видатного батька Вольфганга Амадея у виконанні квартету Advance Quartet. Під час святкового концерту будуть звучатимуть такі шедеври композиторів: «Маленька нічна серенада», «5 варіацій на Романс з опери «Joseph», «6 пісень», «Арія», «Rondo alla Turca», варіації на Марш з опери «Aline». Концерт розпочинеться о 20.00 на терасі по вул. Шевській, 8.

Щоб відзначити внесок композитора у культурний простір Львова, мережа Kumpel’ Group створила витримані наливки «Баронеса Кавалькабо» та «Моцарт 2017». Пивовари Кумпеля, натхненні Моцартом, який свого часу змінював Львів, зварили пиво «Ксавер», а Товариство Чорного Шоколаду створило до свята «моцартівські» ласощі.

Share

Поки коментарів нема

You can be the first one to leave a comment.

Напишіть відгук