Галичани завжди любили гучні забави та гуляння, і новорічні свята – не виключення.  А зустрічати, частувати та розважати гостей для Миколи Миколайовича, то найкраща атракція у Новорічну ніч. Тож ресторан “Голодний Микола” та його господар підготували святкову програму на будь-який  смак та настрій.

Новорічний вечір в садибі розпочнеться на свіжому повітрі, на подвір’ї ресторану Микола Миколайович частуватиме гостей галицькими перекусами та наїдками, гарячими глінтвейнами та медовухою.

У “Залі з Озером”, на першому поверсі ресторану, ми послухаємо українську музику, поспіваємо пісень та затанцюємо разом з господарем Миколою Миколайовичем. На гостей чекатиме фольклорно-розважальна програма від гурту троїстих музик “Родинна Капела”. Настрій свята тут творитиме ведучий Володимир Підлужний та особисто Микола Миколайович.

Після зустрічі Нового року ніч запалить DJ Nikolas.

В “Урочистій Залі”, на другому поверсі ресторації,зустрічатимемо Новий рік гучно та весело. Гості зможуть взяти участь в авторських конкурсах та інтерактивних забавах від ведучого вечора Андрія Куропася. Який розважатиме усіх веселими балачками та галицькими жартами.

Для доброго та запального настрою — концерт та танцюлі від гурту “Love Story” і запальне новорічне диско від DJ Bulba.

У малій банкетній залі – свято для тих, хто бажає зустріти Новий рік у затишній та “домашній” атмосфері біля каміну. До вас у гості завітає Микола Миколайович з гуморесками та власними частуваннями. Ведучий вечора Володимир Підлужний створить святковий настрій та невимушену атмосферу. Разом з музиками гурту “Родинна Капела” заспіваємо застільних пісень. А найактивніші зможуть затанцювати  разом із гуртом “Love Story” та DJ Bulba в Урочистій Залі.

Гастрономічне свято від шеф-кухаря ресторації Оксани Задорожної та фірмові напої від Миколи Миколайовича.

Ресторан та мережа Kumpel’ Group підготували для найактивніших гостей приємні подарунки.

Початок свята 22.00

Деталі за номером: (098)229-22-22 & (032)232-96-06

 

Share

Поки коментарів нема

You can be the first one to leave a comment.

Напишіть відгук