sait_kvitu-v-chobotiah

У Львові розпочинається щорічний арт-проект «Квіти в чоботях», який вже започаткував добру традицію – на початку літа висаджувати оригінальні квіткові композиції у найрізноманітніше взуття та отримувати за це подарунки.

Вже шостий рік поспіль львівські модники та модниці не ховають своє взуття глибоко у шафи, а віддають його мистецтву та квітам, створюючи оригінальні творчі витвори.

Виставка “Квіти у чоботях” традиційно проходитиме на терасі винотеки Cafe1 та триватиме до кінця літа. Проголосувати за роботу, яка сподобалася найбільше можна у мережі Facebook, вподобавши фото з мистецькою композицією. Переможець конкурсу за підсумками голосування, отримає цінний подарунок від мережі Kumpel’ Group, а усі учасники виставки – комплімент від закладу Cafe1.

Взяти участь у творчому конкурсі може кожен бажаючий. Необхідно лише знайти старенький чобіток або черевик, посадити в нього квітку та принести в винотеку Cafe1, що за адресою: м. Львів, площа Катедральна, 5.

Умови проведення арт-конкурсу:

1. Учасники власноруч створюють квіткові композиції у взутті, приносять у винотеку Cafe1 та реєструються для участі.

2. Прийом мистецьких робіт стартує з 16 червня та триває до 31 серпня включно.

3. На початку вересня на терасі винотеки Cafe1, під час “Рожевої вечірки”, буде оголошено та нагороджено переможця арт-конкурсу.

 

Правила голосування:

Голосування відбуватиметься у мережі Facebook. Переможе той, хто набере найбільшу кількість лайків. Фото кожної роботи буде розміщено в спеціальний альбом на сторінці Cafe1.

Голосом за певну конкурсну роботу вважається кожне вподобання (like) під фотографією роботи у Facebook.

Кожен учасник конкурсу отримає комплімент від винотеки Cafe1, а переможець – суперприз від Kumpel’ Group.

Ласкаво просимо до участі і бажаємо творчих успіхів!

 

 

Share

Поки коментарів нема

You can be the first one to leave a comment.

Напишіть відгук