Головний наливкар ресторації «Бачевських» Юрій Підвірний разом зі своїми помічниками відновлює виробництво наливок за давніми галицькими рецептами. Ось уже третій рік чоловік опрацьовує зошити із переписами львівських господинь та гастрономічні рецептурники сторічної давності. Сьогодні в асортименті ресторації «Бачевських» уже понад 60 видів автентичних галицьких наливок.

Треба знати, що наливки тому і називаються наливками, що їм потрібен час, аби алкоголь витягнув з плодів і увібрав у себе все найкорисніше, тобто наливки наливаються повнотою смаку та барви.

Юрій Підвірний наголошує: «Поспіху у цій справі не може бути, бо, по-іншому, вдасться не наливка, а просто алкогольний солодкий напій. Наливки, як коньяк, чим довше витримуються – тим кращі. Якщо вони добре перебавляться з алкоголем, то вам здаватиметься, ніби п’єте безалкогольний напій, але це омана, такі наливки витримані, як закарпатське вино – пригубили трішки – і добре так, що встати важко».

Усі наливки ресторації «Бачевських» можна поділити на добрі і… дуже добрі. У нас є фруктові, квіткові, рослинні, ягідні, овочеві. В алкогольному меню «Бачевських» ви знайдете наливки зі сосни, глоду, акації, троянди, аґрусу та порічки. Чоловіки найчастіше обирають наливки з терену, смородини або медовуху. Тернова наливка – специфічний та міцний напій, який містить до 30% алкоголю. Про властивості медовухи промовляє сама солодка назва. Жінки зазвичай надають перевагу кизилу, айві, ожині, малині та полуниці. Це порівняно солодші та насиченіші види.

Є ще в асортименті «Бачевських» наливки «унісекс», якими розкошують і чоловіки – і жінки. Класикою таких наливок є вишняк та смородина. У наливкових підвалах «Бачевських», які відкриті для гостей, нема жодних муляжів. В усіх бутлях на стелажах справжні наливки, які можна скуштувати. Прикметно, що кожна наливка зберігається в оригінальній посуді, яку ресторація «Бачевських» замовляє у приватних ремісників, це дозволяє зберегти повноту смаку та якість напою.

Колосальну кількість розмаїтих наливок «Бачевських» єднає те, що витримуємо ми їх на сертифікованому алкоголі. А перед тим, як вносити наливки у меню збирається спеціальний консиліум, який має підтвердити, що вони належної якості. За об’ємами продукування та продажу наливок, а також відгуками клієнтів, як у Львові, так і по всій Україні, сміливо можемо стверджувати – ми поза конкуренцією. Оцінити смак наших наливок власного виробництва ви можете у ресторації «Бачевських» або у крамниці «Бачевських» за адресою вулиця Шевська, 8.

Марічка Алексевич

 

Share

Поки коментарів нема

You can be the first one to leave a comment.

Напишіть відгук