NewYear2019-Web_02 (5)

Ресторація Бачевських традиційно збирає всіх на свято – Новорічна ніч у Бачевських. Цьогоріч на гостей чекає атмосфера старого Львова, з духом домашнього побуту львівських квартир та легендарних львівських «закритих» кнайп.

Під час святкового вечора гості насолоджуватимуться вишуканою музикою арфи та фортепіано, атмосферним виступом гурту «Кварта львівська». Також вечір запалить святкове диско DJ. Усі гості матимуть змогу взяти участь у святковій лотереї, конкурсі на найкраще вбрання, розважальних інтерактивах та отримати цінні подарунки від Бачевських та мережі Kumpel’ Group.

 

Оранжерея

Центральна зала ресторація у святкову ніч перетвориться на центральну сцену та танцювальний майданчик. Тут гості матимуть змогу насолодитися витонченою музикою фортепіано та потанцювати під запальні ритми DJ Pan Edzy. Ведучий вечора Тарас Бережанський не лише розважатиме гостей цікавими історіями, гуморесками та тостами, а й проведе святкову лотерею з цінними подарунками, які створять веселий та святковий настрій.

Протягом вечора гостей частуватимуть стравами від шеф-кухаря Олександра Чернишенка та авторськими коктейлями від команди барменів «Bar Baczewski» Іван Зелик та Олег Середницький.

 

«Жидівська зала» та «Зала з бальконом»

Другий поверх ресторану наповниниться духом домашнього побуту львівської квартири кінця ХХ століття.

Тут лунатиме атмосферна музика старого Львова від гурту «Кварта Львівська». Гостей зустрічатиме та розважатиме соліст гурту Юрій Кондратенко. Частуватимуть гостей стравами від шеф-кухаря Олександра Чернишенка та авторськими коктейлями від команди барменів «Bar Baczewski» Іван Зелик та Олег Середницький.

Конферанс’є розіграє з гостями святкову лотерею з цінними призами для доброго настрою.

 

 

Наливкові зали та Bar Baczewski

Тут гості зануряться в історію львівських «закритих» кнайп. Де збиралась творча інтелігенція та представники культури. Гості частуватимуться фірмовими стравами від шеф-кухаря Олександра Чернишенка під мелодії «небесного» інструменту – витонченої арфи. Команда барменів «Bar Baczewski» міксуватиме для гостей свої авторські коктейлі. А ведучий Тарас Бережанський проведе новорічну лотерею з цінними призами від ресторації та мережі.

 

Новорічне святкування з 20.30 до 4:00

Деталі на сайті : www.kumpelgroup.com та Facebook.

Замовлення за адресою:tarasyarovyy@gmail.com

 

 

 

Share

Поки коментарів нема

You can be the first one to leave a comment.

Напишіть відгук