Обирай свою ресторацію для зустрічі Нового Року 2020

Якщо ти теж відчуваєш у собі дух авантюризму, то святкуй Новий рік з нами.

У новорічну ніч зали пивної ресторації наповняться атмосферою стильного львівського хуліганства та музичним настроєм від найбільшого кавер-бенду у Львові. Традиційно в гості завітають люди з різних країн, тож гулятимемо весело та гучно.

Соліст гурту та ведучий вечора харизматичний батяр Зеновій Карач зустрічатиме гостей автентичним львівським тостом та розважатиме гостей забавами та конкурсами з цікавими призами та подарунками від Kumpel’ Group.

Ціна з особи від 2200 грн

Адреса: м. Львів, проспект Чорновола, 2 Б (За Оперним театром)

Телефон: +38 (067) 673-52-10

Батяри завше знали сенс у розвагах. А батяри з Личакова вміли зробити то інтелігенсько та з куражем. Збирались зазвичай веселими ватагами, співали та танцювали кружляючи між площами Ринок та Митної. З тих часів залишилась традиція всіх поважних львівських розбишак – вештатись, співати, танцювати до самісінького рання. Тож у святкову ніч Кумпель на Митній чекає в гості справжніх батярів та тих, хто любить запальні танцюлі та добре пиво.

У Новорічну ніч для гостей заграють веселих пісень гурт «Мирон та колєгі», а драйвове свято запалить диско від DJ Batyar.

Увага! Тільки в святкову ніч «Пивна Циця» безлімітно даватиме крафтове пиво Кумпель.

У вартість входить концерт та диско, наїдки та алкогольні напої.

Ціна з особи від 2000 грн

Адреса: м.Львів, вул. Винниченка, 6 (площа Митна)

Телефон: +38 (067) 673-52-10

Микола Миколайович запрошує відсвяткувати разом тепле родинне свято. Він неабияк вже підготувався до Новорічної забави та має добру новину – у гості до нього завітає його кум Мар’ян Glova з-за океану, який розважатиме гостей дотепним гумором та цікавими конкурсами та ді-джеї VSJAKUY та NIJAKUY .

Новорічний вечір в садибі традиційно розпочнеться на свіжому повітрі, на подвір’ї ресторану Микола Миколайович частуватиме гостей галицькими перекусами та наїдками, гарячими глінтвейнами та медовухою.

Ціна з особи від 2000 грн

Адреса: м. Львів, вул. Стрийська, 352 (виїзд з міста)

Телефон: +38 (067) 673-52-10

Можливо ви мрієте саме про таку зустріч 2020?

 

Вишукане вино і святкові страви, тиха музика, жодної гіпер-програми – це магія зустрічі Нового року разом з найближчими!

У колі друзів, родини чи з коханою людиною в секретному місці на площі Катедральній, де здається всю ніч можна мріяти, мріяти, мріяти!

Цієї новорічної ночі ви наче помандруєте у Львів початку минулого століття.

Ціна з особи 750 грн

Адреса: м. Львів, площа Катедральна, 5

Телефон: +38 (067) 673-52-10

Львів завжди був сентиментальним. А музиканти та композитори доповнювали цей образ ліричного міста. Тож на Новий рік у Ресторації Бачевських робимо музичну ретроспективу у часи старого забутого Львова, коли не було продюсерів, а були особистості, які писали справді добру музику.

Цьогоріч зали ресторації Бачевських наповняться музикою від запальних гуртів та драйвових DJ. Лунатимуть відомі пісні, які були частиною львівського музичного життя та витонченні інструментальні мелодії.

Ціна з особи від 3200 грн

Адреса: м. Львів, вул. Шевська, 8

Телефон: +38 (067) 673-52-10