Друзі! Маємо перші проміжні результати акції Відкритий чек.
Можемо констатувати, що вона викликала ажіотаж як серед львів’ян та гостей нашого міста. Висновки цікаві і різні.
У деяких закладах, що беруть участь, позитивні емоції зашкалюють, при чому це не завжди залежить від фінансового результату. Є заклади, де гості залишили суттєво більше грошей, ніж могли б заплатити за чеком. Є такі, які мають незначні фінансові втрати, бо гості платять менше, але вони все одно задоволені, бо бачать нових людей, які навіть свою меншу оплату пояснюють з гумором та на позитиві.
Утім, є й протилежні випадки. У деяких закладах – справжня навала тих, хто не лише порушує правила акції (наприклад, не сплачує чек за алкоголь і тікає), але й відверто ображає працівників та обзиває власників закладів. Аж до того, що деякі ресторани змушені, за узгодженням із оргкомітетом Бієнале довіри, вийти з акції. Просимо всіх поставитися до таких ситуацій з розумінням, адже йдеться не стільки про фінанси, скільки про гідність працівників і їхню демотивацію, що значно більш болюче. «В будь-якому випадку ми раді що взяли участь. Маємо чітку відповідь на питання, чому більшість людей в Україні бідні», – написав нам один із рестораторів – учасників акції.
Цікаво, що частіше залишають грошей більше, ніж вказано в чеку, в веганських закладах, там же не спостерігається хамства щодо персоналу. 
Більш детальні результати акції Відкритий чек зможемо повідомити по завершенню Бієнале у понеділок.

https://www.facebook.com/biennaleoftrust/posts/259268334731070

Share

Поки коментарів нема

You can be the first one to leave a comment.

Напишіть відгук