temne_2008

Пивовар першого ресторану-пивоварні у Львові Микола Білий працює броварем вже близько 15 років та як ніхто інший знається на доброму пиві. Каже, що любить свою професію за розуміння технології і процесу та надихається, звичайно, хорошим пивом. Говорили з паном Миколою про секрети створення доброго пива та особливості рецептури кумпельового «Темне 2008».

Історія пива «Темне 2008»

Варилось це пиво вперше у 2008 році, спеціально до відкриття ресторану-пивоварні на Митній. Пан Микола розповідає, що з того часу дуже багато людей запитували за ним. Тому пивовари ресторану Кумпель вирішили зварити його знову для своїх гостей.

Особливості рецептури пива «Темне 2008»

«Ми зварили 2000 літрів темного пива. Сама варка тривала близько 20 годин, потім додавалися дріжджі і пиво місяць бродило у спеціальних танках. Скажімо так, ми зварили пиво 23 січня, а вже 24 лютого його можна буде скуштувати у нашому ресторані», – розповідає бровар.

Для приготування цього пива використали німецький хміль Magnum та Traditional та купаж світлих та добре просмажених солодів німецький фірми Weyermann, яка випускає одні з найкращих солодів у світі. Трошки змінили кількість хмелю у порівнянні з 2008 роком. Також додали французькі дріжджі, українську підготовлену воду і працю кумпельових пивоварів J.

Секрет доброго пива у доброму настрої пивовара

«Якість пива залежить як від підготовленої сировини та води, так і від людського фактору. Якщо людина хоче зварити хороше пиво, то воно і вдасться хороше. А якщо бровар без настрою прийшов на роботу, то пиво може не вдатися. Тому ми варимо пиво лише у хорошому настрої», – посміхається Микола Білий.

Дехто любить темні та міцніші сорти, дехто любить легкі, світлі. Кожен має свій смак до пива. Але, щоб обрати улюблене, пан Микола радить скуштувати усі сорти.

«Взагалі я люблю усі наші лагерні пива. «Темне -2008» – це якісний та добрий лагер, який наші гості пам’ятають досі. І ми сподіваємося, потішаться, коли матимуть змогу скуштувати його знову у нашому закладі».

Share

Поки коментарів нема

You can be the first one to leave a comment.

Напишіть відгук