ГоловнаKumpel’ Group – Спільнота доброго смаку

Kumpel’ Group – Спільнота доброго смаку

З чого все починалося

Історія Kumpel’ Group зародилася у 2008 році, коли львівський ресторатор Марк Зархін відкрив перший у Львові ресторан із пивоварнею в самому серці закладу та автентичною галицькою кухнею – «Кумпель». Саме тоді і зародилася ідея відроджувати та розвивати регіональну гастрономічну та пивну культуру у Львові.

Поряд з популяризацією регіональної кухні, у мережі взяли за мету відновлювати та створювати нові страви, приготовані з натуральних, екологічно чистих продуктів, які вирощені на теренах регіону або вироблені локальними фермерськими господарствами.

Мережа Kumpel’ Group

Kumpel’ Group сьогодні – це чотири ресторани, перша у Львові винотека Cafe1, дві власні пивоварні, екскурсійне агенство «Кумпель-тур» та крамниці з кумпельовим пивом, авторськими сувенірами, фірмовими наливками та продуктами з фермерських локальних господарств.

Кожен ресторан мережі має свою неповторну атмосферу та унікальний характер.

Ресторація Бачевських – ресторан зі стравами нової галицької кухні, опрацьованими шеф-кухарем Олександром Чернишенком, авторською коктейльною картою та колекцією у понад 100 видів фірмових наливок;

Ресторан-пивоварня «Кумпель» – перший у Львові ресторан з власною пивоварнею просто у приміщенні закладу, автентичною галицькою кухнею та своєрідною батярською атмосферою;

Пивна ресторація «Кумпель» – компанійський заклад з найбільшим асортиментом кумпельового пива, великими залами, контактною барною стійкою та відкритою терасою.

Винотека «Cafe1» – перша у Львові винотека з найбільшим вибором рожевого вина, багатим асортиментом вин з усього світу та європейською кухнею.